The Swiss Consulting

The Swiss Consulting`e Hoş Geldiniz


The Swiss Consulting merkezi İsviçre`de bulunan bir eğitim, danışmanlık ve proje kuruluşudur. Türkiye`de Almanya`dan alınmış `Validasyon Yetkilisi Belgesi` ile çalışan ilk ve tek egitim, danışmanlık, proje firmasıdır.

 

GMP-Good Manufacturing Practice, GDP-Good Distrubution Practice, GSP- Good Storage Practice , GDocP- Good Documantation Practice, GLP-Good Laboratory Practice, ISO konularında eğitim, kurum içi eğitim, online eğitim, uzaktan eğitim, webinar, danışmanlık ve proje hizmeti vermektedir.


Danışman, uzman ve eğitimcilerimiz, uzun yıllardan beri GMP - İyi Üretim Uygulamaları, GDP - Iyi Dagitim Uygulamalari, GLP - Iyi Laboratuar Uygulamaları , Kalite Sistemleri, Kalifikasyon, Validasyon, Kalibrasyon Projelerinde İsviçre ve Almanya`nın önde gelen şirketlerinde yönetici görevler üstlenmişlerdir.


Firmamız ayrıca Türkiye`de de GMP, GDP, GLP kuralları çerçevesinde üretim, kontrol, test  ve depolama yapan beşeri ilaçlar, veteriner tıbbi ürünler, kozmetik ürünler, tıbbı malzemeler, gıda katkı maddeleri ve hayvanı gıda üreten firmalara hizmet vermektedir.


Ayrıca bu sektörlere tedarikci olan, etkin madde, katkı maddesi, makina, ekipman ve cihaz üreticisi firmalara da türkçe olarak hizmet vermektedir.


Hizmetlerimiz arasında şunlar yer almaktadır; 

- GMP, GDP, GSP, GLP    Eğitim (Karma Gruplar icin Hotel Eğitimleri)
-
GMP, GDP, GSP, GLP    Online Eğitim
-
GMP, GDP, GSP, GLP    Kurum Içi Eğitim
-
GMP, GDP, GSP, GLP   Kurum Içi Online Eğitim

- GMP, GDP, GSP, GLP    Webinar

- GMP, GDP, GSP, GLP    Uzakdan Egitim

 - GMP, GDP, GSP, GLP    Danışmanlık    

 - Validasyon, Kalifikasyon projeleri


Temel amacımız firmaları GMP, GDP,  GLP ve Kalite Yönetim Sistemleri uyumu açısından denetimler, audit ve inspeksiyonlar için hazırlamaktır.


Uzun yıllardan beri İsviçre ve Almanya`da kazandığımız tecrübeyi Türkiye`ye aktarıyor ve size de çözüm ortağınız olmayı teklif ediyoruz.

 

Saygılarımızla,

The Swiss Consulting Team